gravitation
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 84, Joi Mar 17, 2011 12:28 pm
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]

In jos 
5 participan?i

Va place ficul meu?
da
Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Vote_lcap100%Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Vote_rcap
 100% [ 5 ]
nu
Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Vote_lcap0%Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
merge
Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Vote_lcap0%Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
kaname
user
user



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 20/06/2008

Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 7:53 pm

se pare ca e singurul fic Yaoi care nu tine cont de gravitation :)) chiar daca stiu ca unii nu veti lua in considerare avertizarea totusi am pus-o. Dar v-am avertizat :)) ... Oh well... Here I go :P

Ah da... Personajele... unele:P
https://2img.net/r/ihimizer/img85/9890/15570651no8.jpg --> Sentaro (Sen)
https://2img.net/r/ihimizer/img122/8413/normalorphen11rvz6.jpg --> Raito
https://2img.net/r/ihimizer/img85/1476/snichy1ie5.jpg --> Midori
https://2img.net/r/ihimizer/img225/2708/hentai1tv4.jpg --> Mika

Cap 1: Lume noua
Soarele stralucea puternic pe cer aruncandu-si sagetile de foc spre pamant lovind chipurile cetateniilor ce umblau diminetile pe strazi. Elevii abia sositi la liceul Yamakuza asteptau soneria ce anunta intrarea lor la ore. Raito este un baiat de optisprezece ani, in clasa a XII-a A, inalt, cu parul saten si scurt, ochii caprui , o culoare intensa la fer ca si personalitatea acestuia, hotarat si ambitios. Corpul sau era bine cladit, pentru ca zilnic mergea la sala si avea mare grija de corpul sau. Ii placea sa se imbrace haine mulate pe corp, iar aceasta zi de Luni, nu facea o exceptie. Avea un tricou maro deschis, blugii lui preferati din piele neagra si o jacheta de aceeasi culoare cu pantalonii, doar ca avea manecile albe. Ca de obicei, la gat purta lantul primit l aniversarea de saptesprezece ani: un fel de dragon de argint ce tinea in gheare si cu coada o sabie. Langa el statea Midori, o prietena foarte buna de a lui: satena cu ochii negrii patrunzatori si are o fire foarte sensibila. Era imbracata un un maieu galben si o fusta roz cu mici floricele pe ea.
Cei doi asteptau sa intre in clasa, iar in spatele lor au aparut alti colegi, doua fete si patru baieti.
-Hei amice, ce faci nebune ? Intreaba unul din cei patru abea veniti.
-Ce sa fac ? Astept sa se sune ca simt ca o sa crap aici. Vreau sa o vad pe profa de engleza...Am inteles ca e o puicuta dinaia de iti cad ochii. Spuze Raito trecandu-si limba peste buze, apoi zambind.
-Nu ai auzit ca a fost data afara ? Purta fuste prea scurte si camasa o lasa descheiata prea tare. Replica Midori, spulberandu-i visele satenului, care a oftat si a ridicat din umeri.
Fetele dintr-o data si-au indreptat privirea spre un grup de elevi de pe clasa a IX-a, sau spre "boboci" cum le spuneau ei, care povesteau .
Baietii curiosi si ei, le intreaba pe fete ce vad acolo.
-Il vezi pe blondul ala? Am inteles ca el a fost dat mai devreme la scoala ... Trebuia sa fie pe clasa a opta, nu pe a noua. Dar e atat de ... Ahhh...Dragut...Daca ar fi fost mai mare, nu cred ca imi scapa. Spuse o bruneta, colega a lui Raito, muscadu-si buza de jos.
Intr-adevar, era dragut: parul ii era galben ca spicul graului iar suvite din breton le lasa sa ii cada rebel pe chipul angelic, in timp ce ochii albastrii ca de cristal te priveau patrunzator.
-Mika, eu cred ca ai fi in stare sa te dai la el! Spuse satenul chicotind.
-Ce? Sa nu-mi spui ca nu e dragut, dar din cate stiu eu e un mic dracusor impielitat. Arata el a fi inocent, dar iti vine sa ii dai pumni numai in gura. Spuse din nou bruneta.
Discutia lor a fost intrerupa de unele tipete ale unei fete. Se pare ca micutul demon a lovit pe un coleg de al sau cu pumnul in fata din cauza ca l-a jignit. Cei ce priveau nu le veneau sa creada. Oricat de mic ar fi, nu se lasa mai prejos de nimeni. Mika a inceput sa rada cu pofta vazandu-l pe micul baiat asa de increzator.
-Sunt suta la suta sigura ca cineva ii va pune capac micutului astuia … Dar pana atunci…
Fata se aproprie de acel mic grup, punandu-i mana blondului pe umar.
-Ce vrei? Intreaba el nepasator.
-Imi spui si mie cum te numesti? Intreba si fata la randul ei cu zambetul pe buze.
-Sentaro … Prietenii imi spun Sen.
-Ai o voce foarte frumoasa, Sen, eu ma numesc Mika! Cand fata intinse mana pentru a face cunostinta, blondul i-a soptit ceva la ureche. Fata s-a ridicat imediat nervoasa, mormaind printre dinti cateva injuraturi, dupa care striga in gura mare"Esti un nesimtit!" De ce? Ei bine...Se pare pustiul avea destul curaj incat sa-i spuna in fata ca este o mare curva, doarece numai curvele dau mana cu baietii, iar asta a facut-o pe fata sa se incrunte si sa isi icruciseze bratele.
Ajunsa langa baieti, acestia o intreaba ca de obicei, curiosi in cor ce s-a intamplat de este asa furioasa. Cand a rostit cuvintele baiatului, toti cei din jurul ei au inceput sa rada in hohote gandindu-se ca acel baiatel tocmai a jigni-o pe saraca bruneta, iar ea nu i-a tras nici macar o palma, verdictul acesteia la jigniri fiind mereu cel mai aspru.
In sfarsit soneria ce anunta inceputul orelor s-a facut auzita. Liceenii au dat buzna in clase asteptand sa vina profesorul sau profesoara ce trebuie sa predea la ora respectiva. Clasa a IX-a B aveau o noua ora plictisitoare de istorie, in care pot face ce doresc. Sentaro ca de obicei se cere la baie in timpul orei numai pentru a bea apa si ca de fiecare data, profesorul ii da voie.
In timp ce se spala pe maini, blondul auzea cum cineva se intrepta incet spre baie, dar nu a bagat persoana in seama. Era chiar Raito, care, din greseala s-a bagat in blondul care s-a rastit imediat la baiatul mai mare cu doua capete decat el.
-Ai grija pe unde mergi, matahala idioata !
-Cum mi-ai spus ? Intreaba satenul ridicand dintr-o spanceana.
-Cum ai auzit ... Sau inaltimea iti afecteaza si auzul ?
Raito il prinsese pe baiat de guler, izbindu-l puternic de zidul rece, facandu-l pe blond sa scoata un scancet. I-a prins mainile intr-o stransoare puternica desupra capului si i-a bagat genunchiul intre picioare.
-Asculta aici, pustiulica ! Nu stiu cine te crezi, dar sa stii ca cu mine nu iti merge. Nu ma iei peste picior, ca asa vor muschii tai, ai inteles? Spuse satenul privind fix in ochii albastrii.
-La...Lasa-ma sa plec. Zise blondul cu voce tremuranda.
-Aha ... Acum imi spui sa te las ? Dar daca nu vreau, ce faci ? Ma spui lu' mamica ?
Satenul se apropia din ce in ce mai mult de buzele rozalii ale baiatului care devenise speriat. I-a prins incheieturile cu mana stanga, iar mana dreapta o plimba prin parul blond.
-Da-mi drumu' idiotule ! Striga micul baiat cu privirea speriata
-Aha ... Iar incepi cu jignirile ... Bine atunci !
Raito isi coborase cu repeziciune mana dreapta pe corpul baiatului strangand apoi cu putere de locul sensibil, facandu-l pe Sentaro sa tipe. A incercat sa scape din ghearele satenului, incepand sa se agite, dar in zadar. La coltul ochiului i-a aparut o lacrima, dar care parca nu a vrut sa curga pe chipul angelic.
-Cere-ti scuze si am sa te las in pace! Spuse Raito zambind.
-In fata ta, niciodata! Mai bine sunt torturat decat sa imi cer scuze! Se rasti micul baiat.
Raito nu spuse nimic. Ridica dintr-o spanceana si strange si mai tare de zona sensibila, facand-ul pe Sen sa tipe si sa-i scape doua lacrimi pe obraji inrositi.
-Ce naiba faci? ... Vrei cumva sa ma lasi impotent? Striga blondul strangandu-si pumnii. Gata, renunt ! Imi ... Imi cer scuze, bine ? Imi cer scuze !
Satenul i-a dat drumul facandu-i semn sa plece. In imp ce fugea, micul baiat a strigat "Ciudatule" . Rai s-a aplecat pentru a bea apa de la tasnitoare, iar cand s-a ridicat a zambit smecher, privind apoi coridorul luminat slab de neoane pe unde a fiugit blondul.





Ultima editare efectuata de catre maria in Sam Iun 21, 2008 12:40 pm, editata de 1 ori (Motiv : Marimea textului era mica)
Sus In jos
Dark_Angel
Admin
Admin
Dark_Angel


Numarul mesajelor : 169
Varsta : 28
Data de inscriere : 15/01/2008

Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Re: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitimeSam Iun 21, 2008 12:39 pm

WAW e super,am de gind de data asta doar sa te laud Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 11391 Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 94330 Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 354836
Sus In jos
http://phoenix.forumgratuit.ro/index.htm
Yuuki- san
Admin
Admin
Yuuki- san


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 30
Data de inscriere : 19/04/2008

Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Re: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 12:21 pm

e Super dragut ficul. te rog mult sa pui cat mai repede urmatorul capitol. Imi place mult. Ai numai laude de la mine, imi place Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 467775
Sus In jos
kaname
user
user



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 20/06/2008

Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Re: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 11:38 pm

deci ea este -->Shiori<-- veti afla in cap. asta cine e ea defapt :D

Cap:2 Vizita

Micul baiat a fugit spre clasa lui, deschizand zgomotos usa. Acesta a intrat furios in clasa, vrand sa se aseze la locul lui, dar chiar atunci si-a gasit un baiat sa-i comenteze:
-Hei bebelusule ! Ce ai facut ? Te-ai inecat in WC-u ?
-Te inec eu pe tine si pe toata familia ta, du-te dracu' de ratat ! Spuse blondul continuandu-si drumul spre locul lui.
-Domnule Sentaro Camui, te rog frumos sa iesi din clasa cu tot cu vocabularul tau, daca nu vrei sa-ti anunt parintii ! Spuse profesoara ce statea asezata la catedra.
-Firi-ai al naibii de nesuferita ! Venise replica baiatului inainte sa iasa din nou pe coridor si inainte sa tranteasca usa de lemn cu putere.
Sen a iesit afara din "inchisoare", indreptandu-se spre spatele acesteia, scotand din buzunar in pachet de tigari "Joker", dupa care a scos si o bricheta.
S-a rezemat de zidul rece, aprinzandu-si o tigara, tragand des fumul in piept si apoi eliberandu-l.
-Hei hei, ce avem noi aici ! Se aude o voce cunoscuta boldului. Sa stii ca tutunul dauneaza grav sanatatii, pustiulica, mai ales la varsta ta. Continua aceeasi voce.
-Tu ? Ce naiba cauti aici? Si ce treaba ai daca imi rup eu plamanii din cauza tutunului ? Poti sa pleci ! Replica blondul tragand din nou fumul in piept.
Raito se apropiase de baiat, luandu-i tigarea din mana si aruncand-o pe jos. Suparat ca aceea a fost chiar ultima, Sen s-a rastit la saten.
-Da' tu ce mortii mat... Baiatul a fost intrerupt din cauza lui Rai, care il prinse-se cu mana dreapta de maxilar, strangand cu putere.
-Ai grija cum vorbesti, pustiule ! Eu nu sunt prietenii aia ai tai ca sa ma iei de sus, ai inteles ?
Blondul nu raspunse, ci incerca sa scape. Satenul l-a izbit puternic de zid, facandu-l pe micul baiat sa scoata un scancet. Lovitura la spate i-a taiat pentru cateva secunde respiratia blondului, care strangea de materialul ce acoperea corpul bine facut din fata lui. Ar fi incercat sa spuna ceva, dar inca nu isi putea misca maxilarul din cauza stransorii puternice. A scos din nou bricheta din buzunar, dand drumul focului, si ducand flacara aproape de mana lui Raito. Cand pielea acestuia a fost atinsa, de foc, mana a fost imediat retrasa.
-Al naibii pusti mai esti ! Spuse satenul tinandu-se de locul vatamat.
-Nu te pune cu mine ! Replica blondul privind sfidator.
Rai zambii smecher apropiindu-se din nou de baiat, punand mainiile pe zid, langa capul sau.
-Dar exista si imblanzitori ! Zise satenul apropiindu-si chipul de al micului baiat, privind in acei ochii albastrii ca de cristal.
Blondul statea lipit de zid, incercand sa arate ca nu ii este frica, dar corpul sau a inceput sa tremure.
"Ce naiba? De ce tremur ?" Gandi micul baiat incercand sa-si opreasca in zadar corpul. A intors capul intr-o parte vrand sa evite pivirea seducatoare a satenului ale carui buze se apropia de ale sale. Raito l-a prins de barbie cu degetul mare si aratatorul, intorcandu-i chipul, privind adanc in marea albastra ce traia in ochii blondului, apoi i-a savurat usor buzele moi, iar cand Sen a incercat sa spuna ceva, satenul si-a introdus limba in gura acestuia lasandu-l socat. Blondul si-a pus mainile pe pieptul lui Raito, vrand sa-l impinga, dar aici ii lipsea puterea cu desavarsire. Forta lui era nimic pe langa cea a baiatului, a carui mana se plimba libera pe trupul ce vibra in bratele sale. A insistat mult asupra sarutului, care a devenit lacom, dar in acelasi timp pasional. Satenul a rupt sarutul, coborand spre gatul baiatului, muscandu-l de piele si sugand-o in acelasi timp, lasandu-si "stampila" pe gatul blondului. Rai s-a indepartat de el, disparand dupa coltul scolii. Sentaro a luat-o la fuga. Inainte sa iasa pe poarta scolii un baiat l-a oprit intrebandu-l daca stie cumva unde a disparut Raito, pentru ca a chiulit de la ora de engleza, apoi a inceput sa il descrie, cum ca e inalt, saten, bine facut, dar blondul si-a dat deja seama despre cine e vorba.
-Nu stiu, nu ma intereseaza, si da-l naibii ! Strigase baiatul iesind din curtea institutii in care invata, intreptandu-se spre apartamentul in care locuia cu sora lui. Ajungand in locul cu pricina, nu a mai bagat-o pe fata in seama, care il intreba de ce a venit atat de devreme de la scoala , ci s-a dus direct in camera lui trantindu-se pe pat dand drumul televizorului, schimband haotic canalele. La un moment dat, o fata de nouasprezece ani, cu ochii si parul de un albastru inchis si-a facut aparitia in camera baiatului. Avea un corp bine conturat, acoperit de o rochie neagra, scurta cu maneci si cu un decolteu discret.
-Shiori ... Mai bine iesi afara, te rog nu vreau sa vorbesc! Spuse micul baiat ghemuindu-se in pat.
-Ce a patit ingerasul meu? Intreaba fata apropiindu-se de el si asezandu-se pe pat, luandu-l in brate. Hei, ce s-a intamplat? Continua aceasta cu vocea blanda ca a unei mame protectoare mangaindu-l pe crestetul capului.
-Nu... Nu e nimic surioara, ma simt bine, stai linistita ... Doar ma gandeam ...
-Bine ingerasule ... Atunci eu ma duc sa ma pregatesc, pentru ca plec la Leon ... Sper ca nu te superi, dar o sa intarzi mult timp. Spuse cea cu parul albastru sarutandu-si fratiorul pe frunte, iesind apoi din camera. Atunci s-a auzit sunetul enervant al soneriei. Imediat usa a fost deschisa. Sen nu intelegea nimic din ce vorbea sora lui, cu persoana respectiva, dar pana la urma a fost strigat de vocea blanda a ei.
-Ingerasule, hai aici ca esti cautat ... Eu am plecat, Pa ! Si spunand astea fata s-a facut nevazuta, coborand pe scarile blocului.
-Vin acum ! Striga blondul din camera alaturata.
De indata ce a iesit din camera sa, a dat fata in fata cu Raito. Biatul cel mic si-a dat o palma peste frunte, intorcandu-se inapoi in camera.
-Hei ingeras ! Replica satenul zambiind. Ti-ai uitat ghiozdanul la scoala, spuse el aruncandu-l pe pat.
-Mda... Multumesc !
Blondul se aesaza pe pat privind televizorul, probabil ca nu mai avea rost sa-l intrebe pe saten de unde are adresa lui, deoarece in carnetul sau era scris absolut tot. Si-a ridicat pentru o clipa privirea intalnind-o pe cea a satenului, dar a incercat apoi sa o evite repede.
-Ce e? Mai vrei cumva un sarut? Intreaba Raito ridicand o spranceana si apropiindu-se de blond, care dadea negativ din cap incercand pe cat posibil sa-si ascunda obrajii cate au prins o tenta vaga de roz. Tremurai ca o pisicuta speriata in bratele mele, crezi ca nu mi-am dat seama? Continua acesta apropiindu-se mai mult.
Satenul il prinsese pe baiat de mana, intinzandu-l pe pat, alungindu-si apoi trupul bine facut peste cel firav.
-Ce crezi faci? Intreaba micul baiat speriat.
-Ti-am spus ca exista si imblanzitori ... Eu sunt unul dintre ei...
Sus In jos
Yuuki- san
Admin
Admin
Yuuki- san


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 30
Data de inscriere : 19/04/2008

Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Re: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitimeSam Iun 28, 2008 9:00 pm

Uau, mia placut mult si acest capitol. Te rog mult sa pui repede urmatorul, abia astept. Mia placut foarte mult, mai ales finalul, cred ca stiu ce urmeaza Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 41067 Si chiar daca nu am 18 ani tot am sal citesc Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 869652 , ca imi place mult. Te rog mult de tot, pune urmatorul cap repede. onegai Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 467775
Sus In jos
ame

ame


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/07/2009

Foaie de personaj
Joc:
Joc:
Joc:

Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Re: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitimeMier Iul 08, 2009 11:15 pm

Hiz.. am trcut si eu pe aici si am dat peste ce ai scris tu.
Pare promitator ce ai scris si interesant. Sunt curioasa sa vad, pardon, sa citesc cum va evolua relatia dintre Sen si Raito. Dupa ultimul capitol pot avea o idee de ce se va intampla in continuare.
Now: ai si o continuare?? Fiindca, daca observ bine, nu ai mai postat de ceva timp.
So hope for the next..
Ja ne.
Sus In jos
Karin-saannnn

Karin-saannnn


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 30
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 26/06/2010

Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Re: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:46 pm

Ok...Am citit ficul tau, si imi place la nebunie... Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 11391

Dabea astept, sa citesc continuarea.

Dar intrebarea este...Cand o vei posta? Ca sunt tare nerabdatoare sa vad ce se va intampla in continuare Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] 20502

Sus In jos
Continut sponsorizat





Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Empty
MesajSubiect: Re: Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]   Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] Icon_minitime

Sus In jos
 
Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gravitation-Crazy love

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
gravitation :: Diverse :: fan fic-
Mergi direct la: