gravitation
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 84, Joi Mar 17, 2011 12:28 pm
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Gravitation-Crazy love

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
yuki_eiri
moderator
moderator
yuki_eiri


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Data de inscriere : 24/02/2008

Gravitation-Crazy love Empty
MesajSubiect: Gravitation-Crazy love   Gravitation-Crazy love Icon_minitimeSam Mar 01, 2008 11:13 pm

Am scris si yo un fic sper sa va placa:




Gafa




Era o zi obisnuita in orasul Tokio.Pe strada se puteau auzi claxoanele masinilor si tipetele oamenilor nervosi de acel trafic infernal.In vila scriitorului desi era ora sapte si jumatate era o liniste profunda.Semn ca cei doi iubiti dormeau.Din cauza ca Shuichi de tot invartea prin patul acoperit cu un asternut alb a cazut de pe acesta,reusind sa il scoale si pe Yuki.
-Ce ai facut,prostule?a intrebat Eiri adormit.
-Am cazut din pat,Yuki!
-Du-te si fa-ti un dus in timp ce eu fac mucul de-jun.a spus romancierul in timp ce-si punea o pareche de pantaloni si o camasa pe el.
Dupa un dus relaxant Shu s-a dus in camera sa se imbrace.Si-a pus un hanorac portocaliu si o pereche de blugi.In timp ce-si cauta cele necesare cantaretul a gasit o minge de tennis. A inceput sa se joace cu ea in timp ce de indrepta spre bucatarie.In fata usii acest a scapat mingea din mana aceasta spargand geamul.
-De cate ori ti-am zis sa nu te mai joci cu mingea in casa,prostule?Azi vei dormi pe canapea!
Fiind foarte speriat de privirea partrunzatoare a romancierului baiatul si-a luat geaca si a plecat spre compania N-G.
*



* *
-Laliho!a tiapt baiatul catre prietenii sai.
-Ai intarziat!Ceai patit?a intrebat Hiro curios.
-Pai...la vila am spart un geam si acum Yuki s-a suparat pe mine.
-Haideti!Avem treaba,sa inregistram un nou CD.i-a intrerupt Mr. K pe cei doi colegi.
Shuichi a inceput sa cante noua melodie �A dream� scrisa de romancierul Yuki Eiri special pentru iubitul sau si melodia scrisa de el �Boyfiriend�.Inregistrarile s-au terminat la ora cinci dupa-amiaza dupa care vocalistul si chitaristul s-au hotarat sa se duca in parc. Ajunsi acolo s-au asezat pe cea mai indepartata banca langa rau si au inceput sa vorbeasca.Discutau despre viitorul trupei Bad Luck,cum vor devenii faimosi in intreaca Japonie si despre noul CD.S-a facut ora opt si cand Shuichi si-a dat seama ca sa facut asa de tarziu a sarit de pe banca spunandu-i la revedere lui Hiro si incepand sa fuga spre vila. In fata usii mari din lemn a casei cantaretul a tras are in piept si a intrat.Cand la vazut pe Yuki band un lichid de aceeasi culoare cu sucul �Cola� s-a repezit catre sticla asezata langa canapeaua din piele maro si a dat pe gat tot ce a baut dar nu a apucat sa spuna nimic ca a lesinat dupa care Eiri a zis:
-Prostul,in stica nu era suc ci wisky.
Acesta si-a luat iubitul de pe jos l-a dus la etaj in dormitor si l-a pus pe baiatul adormit pe pat.Apoi s-a asezat langa el adormind.
Nopatea se lasa repede peste orasul nipond iar linistea era profunda.




Ce ziceti?
Sus In jos
Dark_Angel
Admin
Admin
Dark_Angel


Numarul mesajelor : 169
Varsta : 28
Data de inscriere : 15/01/2008

Gravitation-Crazy love Empty
MesajSubiect: Re: Gravitation-Crazy love   Gravitation-Crazy love Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 2:11 pm

este o poveste foarte interesanta Gravitation-Crazy love 11391
Sus In jos
http://phoenix.forumgratuit.ro/index.htm
shuichi
moderator
moderator
shuichi


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 30
Data de inscriere : 18/04/2008

Gravitation-Crazy love Empty
MesajSubiect: Re: Gravitation-Crazy love   Gravitation-Crazy love Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 12:07 pm

pai..parerea mea e ca ar trebui sa povestesti si de alte personaje,nu numai shuichi...iar povestile sa fie mai lungi,pe aceasta am citit'o intr'un minut...ai cateva greseli gramaticale,dar asta nu e chiar atat de grav.Si eu nu inteleg ceva,cei doi locuiesc intr'un apartament dintr'un complex de locuinte.S'au mutat si nu mi'am dat seama? Gravitation-Crazy love 10622
Sus In jos
http://www.gravitation4ever.piczo.com
Yuuki- san
Admin
Admin
Yuuki- san


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 30
Data de inscriere : 19/04/2008

Gravitation-Crazy love Empty
MesajSubiect: Re: Gravitation-Crazy love   Gravitation-Crazy love Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 9:41 pm

Pai parerea mea este o idee buna. Ai multe greseli de tastare cum ar fi :" mucul de-jun" Gravitation-Crazy love 907340 .Cu descrierea stai cam prost, ai combinat naratiunea cu dialogul, ceea ce a fost bine. incearca sa nu treci repede de la o actiune la alta, incearca sa o faci mai usor, mai baga ceva descriere ca sa lungestia ctiunea, sau povestesti Gravitation-Crazy love 266839
Pare a fi o poveste interesanta. Pune continuarea cat mai repede pls. Sper ca nu am parut prea rea sau ceva de genul, daca da imi cer scuze Gravitation-Crazy love 677427
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gravitation-Crazy love Empty
MesajSubiect: Re: Gravitation-Crazy love   Gravitation-Crazy love Icon_minitime

Sus In jos
 
Gravitation-Crazy love
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gravitation
» Boys' Love [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
gravitation :: Diverse :: fan fic-
Mergi direct la: